Tanfolyam beosztási táblázat

Tanfolyamok 2018 ősz

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
  Táncterem
11:15-12:15
Szenior Örömtánc
Szilágyi Katalin
30/368-8951
Táncterem
10:00-11:00
Ringató
Szitás-Koczka Andrea
20/478-6692
Táncterem
08:00-10:00
Baba-mama klub (ingyenes)   Kertváros Szoc. Központ
Táncterem
10:00-11:00
Bábos Mesekuckó
és mesés torna
Nagy-Papp Krisztina
30/431-7332
Színházterem
09:00-12:00
Zenekari próba
Schmidt József
70/376-7209
Kamara/színház
10:00-12:00
Baptista gyűlés
Foris István
20/886-1111
Civil terem
16:00-18:00
Showtánc
Bús Krisztina  30-953-4835
Táncterem
16:30-17:30
Akrobatikus roki
Pál Ágnes
30/407-5842
Büfé / Kamara
16:00-21:00
Sakk
Szabó János
20/231-2489
Táncterem
10:00-11:00
Idős torna
Záborszkyné K. Edit
20/982-3179
Táncterem
15:30-16:30 Ritmikus sportgimnasztika
Juhász Éva
70/946-6160
Táncterem
14:00-15:00
Jamland Hip-Hop
L. Tomi 30-997-6972
Murányi László 70/578-2913
Táncterem
16:30-17:30
Így tedd rá!
Mátyás-M. Szilvia
20/362-1760
Színházterem
17:00-19:00
Gyerek néptánc
Könczei Árpád
20/912-2940
Táncterem
16:00-18:00
Showtánc
Bús Krisztina   30-953-4835
Táncterem
11:00-12:00
és
13:00-14:00
CBE torna
Vörösné Erika
30/827-9646
Táncterem
16:30-17:30
Akrobatikus roki
Pál Ágnes
30/407-5842
 
Színház
17:30-21:00
Néptánc (PGYSZ)
Mogyorósné K. Andrea 20/455-1343
Táncterem
17:30-18:30
Jamland HipHop
L. Tomi
30-997-6972
Murányi László 70/578-2913
Civil terem
16:30-17:30
Gyerek kangoo Sövegjártó Petra
30/422-3122
Színházterem
17:00-19:00
Gyerek néptánc
Könczei Árpád
20/912-2940
Táncterem
17:30-18:30
Ritmikus sportgimnasztika Juhász Éva
70/946-6160
 
Táncterem
17:30-20:00
Gyerek karate
Nippon zengo
Dráviczki Péter
70/573-8949
Civil terem
18:00-19:00
Tini karate
Balogh Józsi
30/393-9360
Kaszás István
20/480-0003
Színház
17:30-19:30
Gyerek karate
Nippon zengo
Dráviczki Péter 70/573-8949
Táncterem
17:30-20:30
Jamland Hip-Hop
L. Tomi
30-997-6972,
Murányi László 70/578-2913
Civil terem
17:30-19:30
Tini karate
Balogh Józsi
30/393-9360
Kaszás István
20/480-0003
 
Civil terem
18:00-19:00
Aerobic
Bús Krisztina
30-953-4835
Táncterem                  18:30-19:30
Női torna
Záborszkyné K. Edit 20/982-3179
Táncterem
18:00-19:00
Jamland Hip-Hop
L. Tomi
30-997-6972
Murányi László 70/578-2913
Civil terem
18:00-21:00
Képzőművész kör
Kainz Ferenc
20/401-6810
Táncterem                  18:30-19:30
Női torna
Záborszkyné K. Edit 20/982-3179
 
Civil terem
19:00-20:00
Tini karate
Balogh Józsi
30/393-9360,
Kaszás István
20/480-0003
Civil terem
19:00-20:00
Edzés
Balogh Józsi
30/393-9360,
Kaszás István
20/480-0003
Táncterem
19:00-20:15
Callanetics
Hermann Gabriella
30/586-8549
  Táncterem
19:30-20:30
Tini karate
Balogh Józsi
30/393-9360,
Kaszás István
20/480-0003
 
Táncterem
20:00-21:00
Senior karate
Balogh Józsi
30/393-9360,
Kaszás István
20/480-0003
      Táncterem
20:30-21:30
Senior karate
Balogh Józsi
30/393-9360,
Kaszás István
20/480-0003